چه موقع درج شماره اشخاص خارجی در صورت معاملات اجباری است؟



چه موقع درج شماره اشخاص خارجی در صورت معاملات اجباری است؟

به منظور ارسال اطلاعات واردات می بایست شماره اشخاص خارجی درج شود ولی در هنگام ارسال اطلاعات فروش به طرف معامله خارجی که در ایران اقامت و فعالیت ندارد درج شماره اشخاص خارجی ضروری نمی باشد.

آیا سوال خوانده شده برای شما مفید بود؟
بله
خیر

بازگشت به لیست سوالات...
• شماره مرجع سوال: 116
• تاریخ آخرین تغییر: 1395/03/17

سوالات مرتبط:
شماره اختصاصی اشخاص خارجی را چگونه می توان دریافت نمود؟
در صورت معاملات فصلی درج شماره اختصاصی اشخاص خارجی به منظور ارسال اطلاعات فروش به اشخاص خارجی ضروری است ؟


پربازدید ترین سوالات مرتبط با این بخش
روش صحیح وارد کردن مبالغ در سامانه صورت معاملات چگونه است؟
مسیر فایل اکسس را در سامانه آفلاین صورت معاملات چگونه می توان مشاهده نمود؟
به منظور اتصال به سامانه آنلاین صورت معاملات از چه مرورگری می بایست استفاده نمود؟
مهندسین ناظر در سامانه صورت معاملات چگونه می بایست اطلاعات را تکمیل نمایند؟
چه زمانی می بایست اطلاعات را بصورت تجمیع به شرح (معاملات کمتر از 10درصد مبلغ حد نصاب ) در صورت معاملات درج نمود؟
شماره اختصاصی اشخاص خارجی را چگونه می توان دریافت نمود؟
در صورت معاملات فصلی درج شماره اختصاصی اشخاص خارجی به منظور ارسال اطلاعات فروش به اشخاص خارجی ضروری است ؟
آیا دفاتر اسناد رسمی مکلف به اجرای دستورالعمل 169 مکرر می باشند؟
دفاتر اسناد رسمی برای اجرای ماده 169 مکرر مکلف به ارسال چه اطلاعاتی می باشند؟
در صورتی که کالایی مشمول ارزش افزوده نباشد در قسمت مالیات و عوارض ارزش افزوده باید چه مبلغی ثبت گردد؟

نمایش همه سوالات...